אפליקציית Get Taxi: להזמין מונית בקליק

 

 

אין אחד שלא יצא לנסות "לתפוס מונית" מתישהו כדי להגיע ליעדו. היד באוויר, מסמנת לנהג המונית שאנחנו זקוקים לו, אך הוא ממשיך מבלי לעצור כיוון שהוא תפוס. אנחנו ממשיכים לחפש מונית ומקווים שהמזל יאיר לנו פנים. אפליקציית Get Taxi נולדה בדיוק לרגעים מתסכלים אלה. אפליקציית Get Taxi היא אפליקציה ישראלית וחינמית שמנסה להפוך את חיינו לקלים יותר. האפליקציה מאפשרת להזמין מונית בקלות ע"י לחיצת כפתור.

אז איך אפליקציית Get Taxi עובדת?

כשתיכנסו לאפליקציה היא תזהה את מיקומכם באופן אוטומטי ותציע מקומות (כמו חנויות וכדומה) שקרובים אלייך על מנת שהמיקום יהיה מדויק יותר. ברגע שתלחצו על אחד המקומות יופיע מסך בו תופיע כתובת האיסוף, זמן הגעת המונית, וזמן האיסוף ואופן התשלום. תוכלו לשלם באמצעות כרטיס אשראי או מזומן. כדאי לציין שבמידה ותבחרו לשלם באמצעות כרטיס אשראי לא תגבה מכם עמלה כלשהי ואפשרות זו היא חינמית לחלוטין.

לאחר שבחרתם את אמצעי התשלום המועדף עליכם  האפליקציה תזהה את המוניות הקרובה ביותר אליכם וכשתבחר אחת תוכלו לצפות במסלול שלה על גבי המפה אונליין. דבר נחמד מאוד הוא שלאחר שהאפליקציה מאתרת מונית תוכלו לראות מי הנהג שמגיע לאסוף אתכם ואף להתקשר אליו, כמות האנשים שדירגו אותו ואפילו עם איזה סוג רכב הוא מגיע. בסוף הנסיעה תוכלו גם אתם לדרג את נהג המונית ע"פ שיקולכם.

אפליקציית Get Taxi מאפשרת גם צבירת נקודות בכל עם שהזמנתם שירות באמצעותה, כאשר מספר נקודות זיכוי מכניסה אתכם לרשימת VIP. אפשרות שעשויה להיות יעילה לרבים – היא האפשרות לשריון מקום שעה עד שבועיים לפני מועד הנסיעה – יעיל מאד בתכנון נסיעה לפגישה חשובה או לשדה התעופה. לאלו שממש זקוקים למענה אנושי, הוא אפשרי ומאויש 24/7. אין ספק שהאפליקציה מציעה אפשרות  נוחה בהרבה מאשר לעמוד ברחוב ולקוות שנהג מונית יעצור.

סרטון המסביר על אפליקציית Get Taxi