עיצוב אתרים

כשנכנסת לאתרים אחרים בטח כולם הבטיחו שיעצבו לכם אתר עוצר נשימה, כזה שכולם ידברו עליו. יכול להיות שזה באמת יהיה התוצר הסופי שתקבלו מהם, אבל אנחנו בטוחים שיש לך סדר עדיפות שונה. כמו כל לקוח שמגיע אלינו אתה וודאי מחפש למכור. בדיוק לשם כך אנחנו נעצב לך אתר שמוכר, עם חווית משתמש אופטימלית וכן, גם מראה עוצר נשימה. מה ההבדל בינינו לבין מעצבים אחרים? זה פשוט – אנחנו יודעים מהו סדר העדיפויות של הלקוחות שלנו.

תהליך עיצוב אתרים במדיהוליק

אפיון האתר – בשלב זה מאפיינים כיצד יראה האתר מבחינת עמודים העמודים. אפיון אתר הוא חלק חשוב מאוד בעיצוב אתרים מאחר והוא מניח את אבני היסוד לשלבים הבאים. אנחנו תמיד שמחים לשמוע את דעתו של הלקוח לגבי עיצובים שונים שראה ברשת, לעתים קרובות זה עוזר לקלוע לטעמו.

קבלת תכנים שיווקיים מהלקוח – כדי שהאתר יתאים לקו העיצובי של המותג חשוב להעביר אלינו לוגו, תכנים, תמונות וכדומה. לאחר קבלת התכנים נוכל לדעת את קו העיצוב המתאים למותג במדויק. אין לכם תוכן שיווקי להעביר אלינו? גם זה בסדר (: נשמח לכתוב עבורכם.

פיתוח קונספט – עיצוב אתרים ממשיך בפיתוח קונספט מתאים לעסק שלך, קונספט שיעביר את מה שאתה עושה בצורה הנכונה והישירה ביותר. בתחום עיצוב אתרים יצירת קונספט היא לעתים משימה פשוטה ולעתים מורכבת, אך מה שבטוח חייבים קונספט שילווה את עיצוב האתר לכל אורך הדרך.

אפיון חווית משתמש – לאחר שהחלטנו על קונספט עיצוב האתר, השלב הבא הוא לאפיין את חווית המשתמש. בשנים האחרונות עיצוב אתרים התפתח וכיום הדגש הוא לא רק על עיצוב האתר, אלא גם על החוויה אותה עובר הגולש. בשלב זה אנחנו ננתח את קהל היעד שלכם ונמצא את הדרך הטובה ביותר לאפיין חווית משתמש שתותאם לו. לחוויית המשתמש יש משקל גדול, כיוון שהיא תקבע האם המשתמש יישאר באתר או לא, עד כדי כך היא חשובה. לגולש ישנה ציפייה לחוויה נוחה ואטרקטיבית, כזו שהוא לא חווה עדיין.

עיצוב האתר – בשלב הזה הקסם מתחיל. לאחר שיש לנו קונספט ואפיון אתר מעמיק אנחנו מתחילים לעצב את האתר תוך התחשבות מקסימלית בעיצוב שאתה רוצה. אנחנו נמצא את הדרך עיצוב שיספר את הסיפור שלך בצורה הטובה ביותר.

עיצוב אתרים נכון, בדיוק כמו בתחום של עיצוב אפליקציות, מתחיל בהבנת צרכים שלך ושל לקוחותייך. לאחר שאנו מנתחים צרכים אלה אנחנו ממשיכים בתהליך המופיע מעלה. אין לנו ספק שברגע שהאתר יעלה לאוויר יהיו לך את כל הסיבות להשוויץ בו.

צרו איתי קשר!

חלק מהאתרים שעיצבנו: