אפליקציית M8: תנסה לתת פייט ל-Waze

 

 

האפליקציה הייעודית לניווט שכבשה את המכשירים הסלולריים, בעיקר מעצם היותה אפליקציה חינמית וחברתית, הייתה אפליקציית Waze שהציעה פלטפורמה חכמה המשמשת לניווט, עדכון מצב הכבישים, עומסים וכדומה. אפליקציה זו כבשה עד מהרה סמארטפונים רבים בארץ ובעולם. לא מזמן היא גם זכתה באפליקציית השנה בכנס הסלולר שהתקיים בברצלונה. אל החגיגה הניווטית הזו הצטרפה חברת טלמפ אשר השיקה אפליקציה חדשה בשם M8 שמנסה לתת פייט לאפליקציית Waze.

אפליקציית M8 מציעה אפשרות ניווט חינמי לשימוש בסמארטפונים. החידוש שמביאה אפליקציה זו הוא לא רק יכולת הניווט ליעד הנבחר אלא גם היכולת של המשתמש למצוא את מבוקשו מבלי שיצטרך לעבור בין יישומים שונים. הרעיון הוא פשוט – האפליקציה מסייעת למשתמש לתכנן את הפעילויות השונות שלו ומספקת לו מידע רלוונטי, מעבר להוראות הגעה ליעד המבוקש.

אז מה מציעה אפליקציית M8?

מסך ראשי ובו שורה של חיפוש מהיר למקומות, יעדים וכתובות, תיקיות בהן מרוכזים המידע והשירותים השונים הנדרשים לכל אחד, כמו טיולים, מסעדות, קניות, בילוי עם הילדים וכדומה. לא רק זאת, למשתמש ישנה באפשרות לבצע התאמה אישית ולהוסיף תיקיות במסך הראשי לפי צרכיו והעדפותיו. באופן זה, אם ברצונכם לקבל מידע על מסעדה מסוימת, באמצעות אפליקציית M8 לקבל את כל הפרטים על המסעדה, החל משעות הפתיחה שלה, כלה בצפייה בתפריט ואפילו הזמנה של מקום.

את כל זאת תוכלו לעשות מבלי שתצטרכו לצאת מהאפליקציה. הגעתם למסעדה ואין מקום חנייה? אפליקציית M8 תנווט אתכם היישר לחניון הקרוב ביותר למסעדה ולא רק זאת – היא גם תיתן לכם את מחירי החנייה בכל חניון. היא גם תנווט אתכם לתחנת הדלק הקרובה במידת הצורך. אם אתם חושבים שאלה אפשרויות בנאליות מה תגידו על כך שהאפליקציה עוזרת לכם גם למצוא כספומט?

אפליקציית M8 מציעה חוויית משתמש נוחה עם ממשק קל לתפעול, אך העיצוב מיושן. האפליקציה  מרכזת מידע הנחוץ לכם בתחומי חיים רבים, זאת בנוסף לתוכנת הניווט. אין ספק כי אפליקציה M8, המאפשרת קבלת מידע עדכני ורלוונטי בזמן אמת בתחומים שונים ומגוונים, מייעלת את ההתנהלות בחיי היומיום ומקצרת משמעותית זמן חיפוש יקר אחר מידע על פעילויות שונות וכדומה.

מפתחי אפליקציית M8 טוענים ששירות הניווט של האפליקציה היא רק חלק ממה שהיא מציעה. בנוסף, מבטיחים המפתחים כי השירות החינמי ימשיך להיות כזה גם בהמשך, בניגוד לאפליקציות אחרות המתחילות כחינמיות ובהמשך נגבה תשלום בגין השימוש בהן. האם אפליקציית M8 תהיה אפליקציית חובה כמו Waze? ימים יגידו.

סרטון המסביר על אפליקציית M8