אפליקציית NetBus: הפתרון למשתמשים בתחבורה ציבורית

 

 

כמה פעמים קרה לכם שהגעתם לתחנה ופספסתם את האוטובוס בדקה קורה לכולנו ולא מעט. הציפייה לאוטובוס ביום גשום או בחום לוהט של הקיץ הישראלי היא לא חוויה נעימה במיוחד, אבל עדיין רובנו להשתמש בתחבורה הציבורית מדי יום. אפליקציית NetBus רוצה להפוך את החוויה הזאת לקצת יותר נעימה.  אפליקציית NetBus היא אפליקצייה ידידותית,פשוטה ויעילה המציגה לכם נתונים בזמן אמת לגבי קווי אוטובוסים למיניהם. האפליקציה חינמית ומאפשרת קבלת מידע על זמני ההגעה של האוטובוס אל התחנה בה אתם נמצאים, עדכונים על עיכובים, ומידע על האוטובוס הבא שיגיע.

האפליקציה מסונכרנת עם מאגר הנתונים של התחבורה הציבורית כך שהיא צריכה להיות מדויקת למדי. האפליקציה מסונכרנת עם הנתונים של חברת אגד, דן, נתיב, מטרופולין, קווים, מטרודן, אפיקים, אומני אקספרס וסופרבוס. אם אתם ממש רוצים לדעת היכן נמצא האוטובוס ממש ברגע זה, תוכלו לעקוב אחריו על גבי המפה אונליין.

אז איך מתפעלים את אפליקציית NetBus

האפליקציה מאוד פשוטה ובשלוש פעולות תוכלו לדעת מתי האפליקציה מגיעה:

  • מסך ראשי: מסך זה  מאוד פשוט, בוחרים בו קו אוטובוס בו אתם מעוניינים. תוכלו לבחור קו מרשימת המועדפים או מההיסטוריה או לבחור קו אחר. לאחר לחיצה על חפש אוטובוס תעברו למסך בו מוצגות התחנות.
  • מסך בחירת תחנה: לאחר שבחרתם את הקו הרצוי האפליקציה פורסת בפניכם את התחנות הקרובות עליכם ומציינת את המרחם מכם. במסך זה גם תבחרו את הכיוון אליו אתם צריכים לנסוע. אם תרצו לראות את האוטובסים בדרך תוכלו ללחוץ על מפה ותראו היכן נמצאים האוטובוסים.
  • מסך זמנים: לאחר שבחרתם את קו האוטובוס והתחנה הרצויה אפליקציית NetBus מציגה את זמני ההגעה של האוטובוס.

יש לא מעט אפליקציות מסוג זה, אך נראה שאפליקציית NetBus עולה עליהן בעיקר בגלל הנוחות, קלות התפעול והדיוק. אם אתם נוסעים מדי יום בתחבורה ציבורית (וגם אם לא) האפליקציה הזאת חייבת להיות אצלכם בסמארטפון.

סרטון המסביר על אפליקציית NetBus