אפליקציית מחשבון דלק תעזור לכם לחשב עלויות

 

 

מחירי הדלק המאמירים מדירים שינה מעיני רבים שחשים תסכול עקב ההוצאות ההולכות וגדלות רק מעצם אחזקת רכב פרטי. הסיבה העיקרית להוצאות הללו היא אכן מחירי הדלק, אולם ישנן עוד דרכים בהן ניתן לחסוך בעלויות הדלק, דרכים שרבים כלל לא מודעים להן. אפליקציית מחשבון דלק מסייעת לנהגים המעוניינים לחסוך בהוצאות הדלק על ידי סיוע בהקניית הרגלי נסיעה חכמים וחסכוניים יותר. האפליקציה מראה למשתמש מה הם הרגלי צריכת הדלק ולסייע לו לחסוך. אתם שואלים איך זה עובד? הרעיון הוא פשוט למדי.

מכשירים סלולריים חכמים מכילים בתוכם את תוכנת הניווט GPS. רכיב זה מאפשר לאפליקציית מחשבון הדלק לדעת היכן אתם נמצאים, באיזו מהירות אתם נוסעים, מתי אתם מאיצים או בולמים, האם אתם נמצאים בפקקים וכדומה. את כל נתוני הנסיעה שלכם האפליקציה מחשבת ביחס למחירי הדלק המעודכנים והנכונים. לאחר החישוב מתקבל אצלכם דוח מעקב הבוחן את צריכת הדלק שלכם ואת הרגלי הנסיעה שלכם. באמצעות הנתונים תוכלו להבין באילו מצבים באפשרותכם לחסוך בדלק במהלך הנסיעה. כך תדעו בזמן אמת את עלויות התדלוק שלכם ביחס לנסיעה והיכן יכולתם לחסוך כמה שקלים בכל נסיעה, חסכון שבמצטבר הופך להיות משמעותי.

אפליקציית מחשבון דלק עוזרת לכם לנהוג חכם

אפליקציית מחשבון הדלק מחשבת את עלויות התדלוק לא רק ביחס למרחק הנסיעה שלכם אלא גם בהתאם לסוג הרכב בו אתם נוהגים, כך שהחישוב הוא אמין ומתחשב בכל הנתונים הרלוונטיים, עם הערכות מדויקות למדי. האפליקציה נמכרה עד כה בחנות האפליקציות של חברת אפל במחיר סמלי אולם עקב עליית מחירי הדלק הוחלט עלי ידי מפתחי אפליקציית מחשבון דלק להציע אותה בחינם למשתמשים, לפחות לזמן הקרוב. את היישום הורידו כבר מעל לשלושים אלף נהגים.

אנשים רבים שעד היום עסקו בספקולציות וניחושים של "כמה עולה לי הנסיעה הזו" יכולים עכשיו לדעת  את העלות המדויקת באמצעות שימוש באפליקציית מחשבון דלק. בכל רגע נתון אתם יודעים את המרחק שעברתם, את מהירות הנסיכה וזמן הנסיעה, ממוצע של קילומטר לליטר וכמה באמת עלתה לכם הנסיעה המדוברת. עם האפליקציה תוכלו להפעיל חישוב למצבים מיוחדים כמו פקקים או האצות מוגברות של כלי הרכב, תוכלו לראות במפה אונליין את מיקומכם במשך הנסיעה ותוכלו לעדכן נתונים של קילומטר/ליטר גם באופן ידני.

סרטון המסביר על אפליקציית מחשבון דלק