עיצוב אפליקציות

יכול להיות שיש לך אתר מדהים, רווחי ובעל חווית משתמש מהנה, אבל גם יכול להיות שאתה מפספס לקוחות פוטנציאליים רבים רק בגלל שאין לך אפליקציה מותאמת לסמאטרפון. כיום חצי מגולשי האינטרנט עושים זאת באמצעות סמארטפון והמספרים ממשיכים לרוץ.

 • בעלי סמארטפון 50%

 • כלל האנשים 100%

עיצוב אפליקציות הוא תחום חדש יחסית, בטח בהשוואה לתחום עיצוב אתרים. עיצוב אפליקציות עשוי לפתוח לך צוהר ללקוחות חדשים, אבל כדי לעשות זאת צריך לעצב את האפליקציה בצורה חכמה ואפקטיבית.

תהליך עיצוב אפליקציות נוסח מדיהוליק

פיתוח קונספט – או במילים אחרות סיפור. מאחר ויש לך אתר אתה וודאי מכיר את הקונספט העיצובי שלך ואיך להעביר אותו. אנחנו ניקח את אותו קונספט ונתאים אותו לאפליקציה. אם אין לך אתר זה גם בסדר, נשמח לפתח לך קונספט שיעביר את הסיפור שלך בצורה הטובה והנכונה ביותר ונעצב על פיו.

אפיון ועיצוב חווית משתמש – מדובר בדבר שחייבים לשים עליו את הדגש בתחילת העבודה. מסך הסמארטפון קטן בהרבה ממסך המחשב, לכן צריך לחשוב על גודל וכמות הכפתורים שיהיו באפליקציה, ארגון נכון של הטקסט ועוד. בסופו של דבר אנחנו צריכים להעביר חוויה מבלי לפגוע בחווית המשתמש.

עיצוב האפליקציה – לאחר פיתוח הקונספט ואפיון חווית המשתמש אנחנו מתחילים לעצב את האפליקציה. בעת עיצוב האפליקציה אנחנו מנסים לייצר אינטראקציה טובה בין המשתמש לאפליקציה תוך שימוש בידע שלנו וניתוח קהל היעד אותו ביצענו בתחילת התהליך.

עיצוב אפליקציות במדיהוליק מתחיל בחשיבה עלייך, הלקוח, ועל קהל היעד שלך. אם אתה מעוניין בעיצוב שיודע לספר את הסיפור שלך צור איתנו קשר ונשמח לחזור אלייך.

 

צרו איתי קשר!

חלק מהאפליקציות שעיצבנו:

 • עיצוב אפליקציות

  מעוניין שנעצב גם לך אפליקציה? צור איתנו קשר: טלפון: 054-296-7635. מייל: wemediaholic [at] gmail.com או שלח הודעה.

  detailspreview
 • עיצוב אפליקציות

  מעוניין שנעצב גם לך אפליקציה? צור איתנו קשר: טלפון: 054-296-7635. מייל: wemediaholic [at] gmail.com או שלח הודעה.

  detailspreview
 • עבודות אחרונות, עיצוב אפליקציות

  מעוניין שנעצב גם לך אפליקציה? צור איתנו קשר: טלפון: 054-296-7635. מייל: wemediaholic [at] gmail.com או שלח הודעה.

  detailspreview